top of page
Vyhledat
  • Obrázek autoraDEVELECO.

Rozšíření o stavební činnost

Rozšiřujeme naše aktivity o stavební činnost a realizace interiérů. Naším cílem je zajistit na přání klientům kompletní rekonstrukci bytu, od konzultace, prvních plánů, přes studii a projektu až k samotné realizaci. Samozřejmostí jsou pak i drobnější práce dle potřeby.


Jako generální dodavatel máme na starosti koordinaci profesí, výběr a dodávku materiálů a technických prvků, zařizovacích předmětů, dle projektu také vybavení na míru. Zejména pak kuchyňské linky a vestavěné skříně, které klienti do investičních bytů pořizují nejčastěji.


Smyslem interiérů na míru do bytu na pronájem je splnit očekávání obou stran budoucího vztahu. Stále se setkáváme s názorem vlastníků, kdy do rekonstrukce nechtějí investovat a snaží se ušetřit za každou cenu, např. koupit do bytu co nejlevnější kuchyň. O úložných prostorách ani není řeč, jelikož se říká, že nájemci v bytě stejně vše zničí. Naše zkušenost za více než dvanáct let v oboru je ale zcela opačná. Sami jsme si vyzkoušeli, že nájemce, jakého si pronajímatel představuje, hledá kvalitní bydlení a je ochoten platit i vyšší nájemné za design a komfort, který naopak očekává on.


Za ideální tedy považujeme onen tak vzývaný "poměr cena-výkon". Za nijak nepřijatelnou cenu lze zpravidla vytvořit s citem interiér na míru, který při prezentaci na trhu zaujme díky svému designu, osloví více klientů a tím pádem i v důsledku zvýší cenu nájmu. Nájemce si kvalitního provedení váží a více o něj pečuje, než o na první pohled levné a nekvalitní zařízení, které například ani neumožňuje dobře si doma uvařit. Spokojený je tak pronajímatel i nájemce a to je cílem naší práce.

74 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page