Vyhledat
  • DEVELECO.

pojištění DEVELECO.&RENOMIA


Rádi bychom Vás dnes s radostí informovali o nově navázané úzké spolupráci mezi společnostmi DEVELECO. a RENOMIA v oblasti rizik a pojištění.


Náš tým v DEVELECO. se stará o Vaše nemovitosti a zajišťuje komplexní správu zejména nájemních objektů a pro společenství vlastníků. Dnes spravujeme našim klientům nemovitosti v celkové reprodukční hodnotě více než 1,7 MLD Korun.


Společnost RENOMIA patří mezi významné mezinárodní společnosti v oboru pojištění a risk managementu, je nezávislou pojišťovací makléřskou společností.


Díky naší nové spolupráci jsme pro Vás, naše klienty a Vaše nemovitosti připravili zcela exklusivní podmínky pojištění majetku a odpovědnosti. Všichni naši klienti tak mají možnost se zapojit do skupinového pojištění, díky kterému získáte velmi výrazné úspory na pojistném, vysoké limity plnění a zajištění profesionální likvidace případných pojistných událostí přímo specializovaným oddělením společnosti RENOMIA.


Naším dlouhodobým posláním DEVELECO. jako správce Vaší nemovitosti je přinášet našim klientům větší klid, jistotu a také šetřit náklady. Tato spolupráce představuje další krok k plnění tohoto cíle a jsme velmi hrdí, že Vám můžeme takto zajímavou službu a podmínky zprostředkovat.


Více informací k podmínkám jsou již na cestě k Vám, anebo se nás můžete kdykoliv obrátit.

36 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
 

DEVELECO.

Adresa

Nademlejnská 600/1

198 00 Praha 9

Kontakt

Sledovat

  • LinkedIn
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram

800 100 228

© 2020 DEVELECO HOLDING, s.r.o.